Description
| Model No. | DSSP6004 |
|---|---|
| Brand | Daosafe |
| Framework Material | 304 Full Stainless Steel |
| Dimension | 1120 * 2200(mm) |
| Weight | 65kg/pcs |
| Power Supply | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Operation Voltage | 24V DC |
| Power Consumption | 20W |
| Operation Temperature | -15 °C – 60 °C |
| Operation Humidity | 0 ~ 95% (No freeze) |
| Working Environment |
DSSP6004
| Title | Description | Version | Size | Hits | Date added | Date modified | Download |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| dssp6004-fzzd-1231 | 1.93 MB | 210 | 19-12-2021 | 19-12-2021 | DownloadPreview | ||
| DAOSAFE=CE-LVD | 705.89 KB | 217 | 20-12-2021 | 20-12-2021 | DownloadPreview | ||
| DAOSAFE=CE-EMC | 727.34 KB | 208 | 20-12-2021 | 20-12-2021 | DownloadPreview |










Reviews
There are no reviews yet.