Description
| Model No. | DSSP6001 |
|---|---|
| Brand | Daosafe |
| Framework Material | 304 Full Stainless Steel |
| Dimension | 220 * 150 * 1000mm |
| Weight | 20kg/pcs |
| Power Supply | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Operation Voltage | 24V DC |
| Power Consumption | 20W |
| Operation Temperature | -15 °C – 60 °C |
| Operation Humidity | 0 ~ 95% (No freeze) |
| Working Environment | Indoor |
| LED Indicator | Yes |
DSSP6001
| Title | Description | Version | Size | Hits | Date added | Date modified | Download |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daosafe-DSSP6001-Card-Collector-Device-Datasheet | 778.58 KB | 204 | 19-12-2021 | 19-12-2021 | DownloadPreview | ||
| DAOSAFE=CE-LVD | 705.89 KB | 193 | 20-12-2021 | 20-12-2021 | DownloadPreview | ||
| DAOSAFE=CE-EMC | 727.34 KB | 188 | 20-12-2021 | 20-12-2021 | DownloadPreview |









Reviews
There are no reviews yet.