Description
| Model No. | DSSP6003 |
|---|---|
| Brand | Daosafe |
| Framework Material | 304 Full Stainless Steel + Plexiglas Arm |
| Dimension | 1000 * 1000(mm) |
| Weight | 35kg/pcs |
| Power Supply | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Operation Voltage | 24V DC |
| Power Consumption | 20W |
| Operation Temperature | -15 °C – 60 °C |
| Operation Humidity | 0 ~ 95% (No freeze) |
| Working Environment | Indoor / Outdoor |
| Emergency | Automatically open when power off or fire alarm |
DSSP6003
| Title | Description | Version | Size | Hits | Date added | Date modified | Download |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| dssp6003-fzzc-1222 | 2.18 MB | 198 | 19-12-2021 | 19-12-2021 | DownloadPreview | ||
| DAOSAFE=CE-LVD | 705.89 KB | 186 | 20-12-2021 | 20-12-2021 | DownloadPreview | ||
| DAOSAFE=CE-EMC | 727.34 KB | 178 | 20-12-2021 | 20-12-2021 | DownloadPreview |









Reviews
There are no reviews yet.